Založ si blog

3 dôvody, prečo by express doprava mala byť pre eshopy samozrejmosťou

express doprava

Rozbiehate svoj prvý eshop a neviete, aké možnosti dopravy by ste mali svojim zákazníkom ponúknuť? Alebo hľadáte spôsoby, ako zvýšiť predaje v už existujúcom eshope? Jednou z možností je express doprava. Tá totiž prináša eshopom obrovské benefity – my sme vybrali tie 3 najväčšie, o ktorých by ste určite mali vedieť.

Čím skôr, tým lepšie

Samozrejme, najväčšou výhodou, ktorú express doprava prináša, je rýchlosť doručenia. V dnešnej dobe, kedy platí „už včera bolo neskoro“, je expresná zásielka skvelou príležitosťou, ako si získať viac zákazníkov aj náskok pred konkurenciou.

Či už sa vaši zákazníci nevedia objednávky dočkať alebo ju naozaj súrne potrebujú, práve doprava môže byť kľúčovým faktorom pri rozhodovaní, či si daný produkt zakúpia u vás alebo u konkurencie. A to ešte nehovoríme o špeciálnych situáciách, akými je napríklad predvianočné obdobie, kedy by mala byť možnosť expresnej dopravy pre eshopy doslova samozrejmosťou.

Express doprava zlepšuje zákaznícku skúsenosť

Priamo úmerne s rýchlosťou doručenia sa zvyšuje aj spokojnosť a lojalita vašich zákazníkov. Zrejme každému majiteľovi eshopu sa už stalo, že sa predpokladaný dátum dodania objednávky predĺžil a nie všetci zákazníci sú ochotní to pochopiť a akceptovať. Express doprava je však zárukou, že tovar bude doručený včas – treba si len vybrať prepravnú spoločnosť, ktorá vám včasné dodanie garantuje.

Mimochodom, vedeli ste, že podľa prieskumov pôsobia eshopy s možnosťou expresnej dopravy na zákazníkov oveľa dôveryhodnejšie?

Bezpečnejší spôsob prepravy

Rovnako ako oneskorená zásielka, aj poškodená zásielka býva pre zákazníkov nemilým, no pomerne častým prekvapením. Pri express doprave je však balík v oveľa väčšom bezpečí, než pri bežnom spôsobe dopravy, a to najmä z toho dôvodu, že prepravná spoločnosť zaňho preberá plnú zodpovednosť. Zároveň, pri expresnej doprave sa spravidla prepravuje menší počet zásielok, čo znamená menší počet zastávok a tým aj menej manipulácie s balíkmi a menšie riziko poškodenia.

Zaujala vás express doprava? Kontaktujte nás a my vám radi pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

Preprava tovaru – podľa čoho si vyberať prepravné spoločnosti?

07.06.2022

Na trhu dnes nájdete množstvo prepravcov, dôležité je však vedieť, podľa čoho si vybrať prepravné spoločnosti tak, aby ste boli spokojný. Pozrime sa spoločne na to, čo je pri výbere naozaj dôležité.

FTL preprava alebo LTL preprava? Aký je rozdiel?

31.05.2022

Vyberáte práve prepravné služby pre svoj podnik, no neviete sa zorientovať v tom, čo ktorá služba znamená a aké sú jej výhody aj nevýhody? Prinášame vám rýchly prehľad často využívaných prepravných služieb – FTL a LTL – so všetkými informáciami, ktoré potrebujete.

Efektívna kamiónová doprava z Turecka na Slovensko

17.05.2022

Potrebujete prepraviť svoj tovar z Turecka na Slovensko alebo opačne? Kamiónová doprava Turecko – Slovensko ponúka viacero možností, z ktorých si môžete vybrať tú, ktorá vyhovuje najviac vašim potrebám. Poďme sa spoločne pozrieť na výhody i nevýhody rôznych spôsobov dopravy, ktoré prepravné spoločnosti ponúkajú.

Horúčavy / Teplota / Teplomer /

S horúčavami treba počítať aj v pondelok, na juhu môže byť až 36 stupňov

03.07.2022 20:38

Výstrahy pred horúčavami platia vo všetkých krajoch okrem Žilinského.

Dánsko, sttreľba

Streľba v nákupnom centre v Kodani má viacero obetí, nevylúčili terorizmus

03.07.2022 19:08, aktualizované: 21:11

Nákupné stredisko Fields je v štvrti Amager zhruba medzi centrom mesta a letiskom.

lavína, Francúzsko, vrtuľník, záchranári

V talianskych Alpách sa uvoľnil ľadovec, najmenej šesť ľudí zahynulo

03.07.2022 17:38, aktualizované: 20:53

Zhruba 15 ľudí bolo zasypaných.

Austrália žralok smrteľný útok

Egyptské ministerstvo potvrdilo, že pri útokoch žraloka zahynuli dve ženy

03.07.2022 15:51

Žralok zaútočil na ženy v zátoke južne od Hurghady.

focuslogistics

Sme partner, na ktorého sa viete spoľahnúť. Našou špecializáciou je expresná preprava z/do Turecka a Veľkej Británie. Ponúkame tiež služby FTL (celovozovej) a LTL (čiastočnej) prepravy v rámci EU. Samozrejmosťou je vybavenie všetkých potrebných colných formalít.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 3823x
Priemerná čítanosť článkov: 637x

Autor blogu